Poznaj nasz zespół


Pracuj z nami

Nasz zespół

Firmę Zieliński Pasze&Agro jako Doradca żywieniowy reprezentuję od 4 lat, z firmą związany jestem od 8 lat. Jestem specjalistą w zakresie żywienia bydła – znajduję rozwiązanie na każdy problem.

Karol Chrzanowski

Doradca żywieniowy w zakresie hodowli krów mlecznych

W firmie Zieliński Pasz&Agro pracuję od 4 lat. Żywienie bydła nie ma dla mnie żadnych tajemnic. Moją pracę cechuje odpowiedzialność, ponieważ mam pełną świadomość konsekwencji moich decyzji.

Kamil Świerczewski

Doradca żywieniowy w zakresie hodowli krów mlecznych

Moim głównym zadaniem jest doradztwo żywieniowe dla krów mlecznych. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, aby w jak najwyższym stopniu zaspokoić jego potrzeby.

Cezary Grabowski

Doradca żywieniowy w zakresie hodowli krów mlecznych

Zajmuje się obsługą Klienta w terenie. Współpracuję z Klientami proponując rozwiązania, które w sposób odpowiedzialny i zrównoważony pomagają rozwijać ich gospodarstwa.

Tomasz Brzozowski

Przedstawiciel handlowy

Zajmuję się planowaniem dostaw zamówień do Klientów oraz czuwam nad ich realizacją.

Dorota Chrzanowska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

W firmie zajmuje się szeroko pojętą obsługą Klienta, a w szczególności koordynacją pracy Mobilnych Mieszalni Pasz.

Krzysztof Bralczyk

Specjalista ds. Obsługi Klienta


Jestem odpowiedzialna za obsługę Klienta oraz zapewnienie ciągłości działania firmy poprzez dbanie o dostępność towaru, który nasza firma ma w swojej ofercie.

Aleksandra Borowa

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Każdego dnia czuwam nad sprawnym przyjmowaniu oraz realizacji zamówień terenowych. Wspieram Biuro Obsługi Klienta w sprawach administracyjnych.

Anna Misiarczyk

Specjalista ds. wsparcia admininistracyjno- sprzedażowego

Jestem odpowiedzialna za sprzedaż oraz obsługę Klientów w naszym sklepie stacjonarnym.

Barbara Olszewska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Każdego dnia nadzoruje sprawne działanie magazynu. Dbam o to, aby Państwa zamówienia były realizowane na najwyższym poziomie.

Krystian Kieszkowski

Lider Magazynu

W firmie Zieliński Pasze&Agro obejmuje stanowisko koordynatora magazynu pasz. Każdego dnia dbam o prawidłowe funkcjonowanie magazynu oraz jego współpracę z innymi działami. Wiem, że mam realny wpływ na rozwój firmy oraz zadowolenie Klientów.

Łukasz Wnuk

Koordynator magazynu pasz

Każdego dnia czuwam nad jakością oferowanej przez Nas paszy, która każdorazowo jest badana w profesjonalnym laboratorium. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży Agro wspieram Klientów w zakresie żywienia trzody chlewnej oraz uprawy roślin. Wykonuje także różnego rodzaju usługi rolnicze.

Konrad Kowalczyk

Koordynator działu jakości, agro i warsztatu

W firmą Zieliński Pasze&Agro pracuję od początku jej istnienia - jestem synem właścicieli. Znam historię firmy, pamiętam wzloty i upadki, co pozwala mi realnie spojrzeć na jej rozwój. Aktualnie od 2015 roku obejmuje stanowisko Kierownika firmy. Moim priorytetem jest realizacja potrzeb Klienta, jednak z zasięgu wzroku nigdy nie tracę zespołu, z którym każdego dnia nad tym pracuję.

Bartosz Zieliński

Kierownik firmy

W firmie Zieliński Pasze & Agro koordynuje prace administracyjno-księgowe, czuwam nad poprawnością dokumentacji.

Wojciech Prażmo

Lider działu administracyjno-księgowego

Z firmą Zieliński Pasze&Agro współpracuję od 2018r. Zajmuję się obsługą klienta. Zdobyte doświadczenie pozwala mi służyć doradztwem w szczególności z zakresu doboru: materiału siewnego, środków ochrony roślin i odżywek do dolistnego nawożenia roślin. Służę również pomocą w doborze silosów paszowych zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Robert Tupacz

Koordynator działu agro

Zajmuję się wsparciem procesów rekrutacyjnych oraz dbam o działania marketingowe firmy.

Paulina Szczęsna

Specjalista ds. marketingu i rekrutacji

We współpracy z kadrą zarządzającą buduje nasz zespół. Czuwam nad efektywnością i dobrostanem pracowników, a także pomagam im podnosić swoje kompetencje.

Aneta Ksepka

Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju pracowników

Zajmuję się obsługą księgowości wewnętrznej oraz dbam o prawidłowe funkcjonowanie firmy poprzez nadzorowanie dokumentacji i płatności.

Paulina Giers

Specjalista ds. administracji i księgowości

Moim zadaniem jest czuwanie nad sprawnym i terminowym wykonywaniem czynności administracyjnych - m.in. ubezpieczeń i przeglądów technicznych. Dbam także o realizację zamówień artykułów biurowych, opakowań, części motoryzacyjnych, etc.

Karolina Zawieska

Specjalista ds. administracyjnych

W firmie Zieliński Pasze & Agro zajmuję się kontrolą należności nadzorując sytuację finansową firmy.

Oliwia Karczewska

Specjalista ds. administracji

Pracuj z nami

Obecnie poszukujemy

Czekamy na twoje CV!