Poznaj nasz zespół


Pracuj z nami

Nasz zespół

Firmę Zieliński Pasze&Agro jako Doradca żywieniowy reprezentuję od 4 lat, z firmą związany jestem od 8 lat. Jestem specjalistą w zakresie żywienia bydła – znajduję rozwiązanie na każdy problem.

Karol Chrzanowski

Doradca żywieniowy w zakresie hodowli krów mlecznych

W firmie Zieliński Pasz&Agro pracuję od 4 lat. Żywienie bydła nie ma dla mnie żadnych tajemnic. Moją pracę cechuje odpowiedzialność, ponieważ mam pełną świadomość konsekwencji moich decyzji.

Kamil Świerczewski

Doradca żywieniowy w zakresie hodowli krów mlecznych

Moim głównym zadaniem jest doradztwo żywieniowe dla krów mlecznych. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, aby w jak najwyższym stopniu zaspokoić jego potrzeby.

Cezary Grabowski

Doradca żywieniowy w zakresie hodowli krów mlecznych

Zajmuje się obsługą Klienta w terenie. Współpracuję z Klientami proponując rozwiązania, które w sposób odpowiedzialny i zrównoważony pomagają rozwijać ich gospodarstwa.

Tomasz Brzozowski

Przedstawiciel handlowy

Zajmuję się planowaniem dostaw zamówień do Klientów oraz czuwam nad ich realizacją.

Paweł Dobrzyński

Dyspozytor/ Planista


W firmie zajmuje się szeroko pojętą obsługą Klienta, a w szczególności koordynacją pracy Mobilnych Mieszalni Pasz.

Krzysztof Bralczyk

Specjalista ds. Obsługi Klienta


Jestem odpowiedzialna za obsługę Klienta oraz zapewnienie ciągłości działania firmy poprzez dbanie o dostępność towaru, który nasza firma ma w swojej ofercie.

Aleksandra Borowa

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Każdego dnia czuwam nad sprawnym przyjmowaniu oraz realizacji zamówień terenowych. Wspieram Biuro Obsługi Klienta w sprawach administracyjnych.

Anna Misiarczyk

Specjalista ds. wsparcia admininistracyjno- sprzedażowego

Jestem odpowiedzialny za obsługę Klientów w naszym sklepie stacjonarnym oraz doradztwo agrotechniczne.

Dariusz Parzuchowski

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Każdego dnia nadzoruje sprawne działanie magazynu. Dbam o to, aby Państwa zamówienia były realizowane na najwyższym poziomie.

Krystian Kieszkowski

Kierownik Magazynu

W firmie Zieliński Pasze&Agro pracuję od wielu lat. Każdego dnia dbam o prawidłowe funkcjonowanie magazynu oraz jego współpracę z innymi działami. Wiem, że mam realny wpływ na rozwój firmy oraz zadowolenie Klientów.

Łukasz Wnuk

Lider magazynu

Każdego dnia czuwam nad jakością oferowanej przez Nas paszy, która każdorazowo jest badana w profesjonalnym laboratorium. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży Agro wspieram Klientów w zakresie żywienia trzody chlewnej oraz uprawy roślin. Wykonuje także różnego rodzaju usługi rolnicze.

Konrad Kowalczyk

Koordynator działu jakości, agro i warsztatu

W firmą Zieliński Pasze&Agro pracuję od początku jej istnienia - jestem synem właścicieli. Znam historię firmy, pamiętam wzloty i upadki, co pozwala mi realnie spojrzeć na jej rozwój. Aktualnie od 2015 roku obejmuje stanowisko Kierownika firmy. Moim priorytetem jest realizacja potrzeb Klienta, jednak z zasięgu wzroku nigdy nie tracę zespołu, z którym każdego dnia nad tym pracuję.

Bartosz Zieliński

Kierownik firmy

W firmie Zieliński Pasze & Agro koordynuje prace administracyjno-księgowe, czuwam nad poprawnością dokumentacji.

Wojciech Prażmo

Lider działu administracyjno-księgowego

Z firmą Zieliński Pasze&Agro współpracuję od 2018r. Zajmuję się obsługą klienta. Zdobyte doświadczenie pozwala mi służyć doradztwem w szczególności z zakresu doboru: materiału siewnego, środków ochrony roślin i odżywek do dolistnego nawożenia roślin. Służę również pomocą w doborze silosów paszowych zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Robert Tupacz

Koordynator działu agro

Zajmuję się wsparciem procesów rekrutacyjnych oraz dbam o działania marketingowe firmy.

Paulina Szczęsna

Specjalista ds. marketingu i rekrutacji

We współpracy z kadrą zarządzającą buduje nasz zespół. Czuwam nad efektywnością i dobrostanem pracowników, a także pomagam im podnosić swoje kompetencje.

Aneta Ksepka

Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju pracowników

Zajmuję się obsługą księgowości wewnętrznej oraz dbam o prawidłowe funkcjonowanie firmy poprzez nadzorowanie dokumentacji i płatności.

Paulina Giers

Specjalista ds. administracji i księgowości

Moim zadaniem jest czuwanie nad sprawnym i terminowym wykonywaniem czynności administracyjnych - m.in. ubezpieczeń i przeglądów technicznych. Dbam także o realizację zamówień artykułów biurowych, opakowań, części motoryzacyjnych, etc.

Karolina Zawieska

Specjalista ds. administracji

W firmie Zieliński Pasze & Agro zajmuję się kontrolą należności nadzorując sytuację finansową firmy.

Oliwia Karczewska

Specjalista ds. kontroli należności

Pracuj z nami

Obecnie poszukujemy

Czekamy na twoje CV!