MISJA

Napędza nas innowacja, a wzmacnia doświadczenie. Wierzymy, że podejmując kolejne wyzwania wpływamy na rzeczywistość Polskiej Gospodarki. Poprzez eksperckie doradztwo oraz utrzymanie wysokiej jakości oferowanych produktów tworzymy nową i trwałą wartość dla rozwijającego się Rolnictwa. Zrzeszamy zespół ludzi z pasją – zarówno Współpracowników, jak i Hodowców, którzy cenią sobie profesjonalizm i efektywność, którzy poprzez wspólne zaangażowanie każdego dnia poprawiają wskaźniki zdrowotne i ekonomiczne hodowli oraz upraw.

Wśród współpracowników stawiamy za zaufanie. Zawsze gramy do jednej bramki i bierzemy odpowiedzialność za każde z naszych działań. Ważne są dla nas relacje, dlatego dbamy o nie każdego dnia.

Rozwój zawdzięczamy przede wszystkim ludziom pełnym pasji do rolnictwa – jeśli tak jak my, chcesz stale rozwijać się w jednej z najbardziej stabilnych branż na rynku pracy zapoznaj się z aktualnymi ogłoszeniami w zakładce DOŁĄCZ DO NAS.

WIZJA

Wizją naszej firmy jest bycie częścią odpowiedzialnego, profesjonalnego i świadomego Rolnictwa.

Właśnie dlatego pragniemy stale rozwijać naszą firmę, a razem z nią kompetencje naszych Współpracowników oraz Gospodarstwa Naszych Klientów. Jest to nadrzędny cel naszego zespołu, do którego dążymy poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu produktów oraz usług pozwalają na definiowanie priorytetów i ustalanie ścieżki rozwoju. Nasze decyzje są odpowiedzią na potrzeby Klientów. Ważnym elementem naszej współpracy jest szacunek i indywidualne podejście osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie firmy zarówno do Klientów, jak i Pracowników. Budujemy relacje oparte na zaufaniu i komunikacji, aby zapewnić bezpieczeństwo i stabilizację - Współpracownikom i Hodowcom.

Nowoczesne technologie otwierają przed Nami kolejne drzwi nowych możliwości, a my z entuzjazmem przekraczamy ich progi.